VI-SPU-MIN 1KG

20,00 zł
Brutto Wysyłka w 48 godzin

Backs VI-SPU-MIN zawiera wszystkie niezbędne dla gołębi minerały, pierwiastki śladowe, witaminy i aminokwasy.

Ilość
Na magazynie

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • Zamów telefonicznie:
tel.: 607 150 281 Zamów telefonicznie: tel.: 607 150 281

Backs VI-SPU-MIN zawiera wszystkie niezbędne dla gołębi minerały, pierwiastki śladowe, witaminy i aminokwasy. Z tego powodu Backs VI-SPU-MIN jest produktem, który powinien być zawsze podawany gołębiom w okresie wzmożonego wysiłku, to znaczy przed sparowaniem, aż do złożenia jaj, w czasie chowu młodych, podczas lotów i w okresie pierzenia.

Skład: Węglan wapnia, fosforan wapnia, węglan sodu, chlorek sodu.

Zawartość substancji składowych: 30,0% wapń 5,0% fosfor 2,0% lizyna 1,5% sód 1,0% metionina

Substancje dodatkowe w 1kg: 30000 i.e witamina D3 2000 mg manganu w związku tlenku manganu (II) 1300 mg cynku w związku tlenku cynku 800mg żelaza w związku monohydratu siarczanu żelaza (II) 195mg miedzi w związku pentahydratu siarczanu (VI) miedzi(II) 26 mg jodu w związku hexahydratu jodanu wapnia 10mg kobaltu w związku monohydratu węglanu kobaltu (II) 5mg selenu w związku selenianu sodu

Zalecany sposób podawania: Zaleca się podawać VI-SPU-MIN codziennie od połączenia w pary aż do złożenia jaj, w okresie odchowu młodych 3x w tygodniu, podczas lotów 1x w tygodniu, w okresie pierzenia 3x w tygodniu. Backs VI-SPU-MIN można podawać gołębiom zarówno w małej miseczce do wolnego pobierania, jak też wymieszać z uprzednio namoczoną olejkiem karmą.

Dawkowanie: 20g (1 łyżka stołowa) na 1 kg karmy

Wskazówka wkarmieniu: Z powodu zwiększonej, w porównaniu do czystej karmy, zawartości witaminy D3 oraz pierwiastków śladowych w Backs VI-SPU-MIN, nie powinno się karmić więcej jak 7,5% dziennej porcji karmy zwykłej.

Masa netto: 1kg

Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu!

BACKS
18 Przedmioty