NATURAL - Elektrolit 240 g - Saszetki

25,00 zł
Brutto Wysyłka w 48 godzin

Mieszanka elektrolitów i glukozy do szybkiej regeneracji sił po lotach.

Ilość
Na magazynie

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • Zamów telefonicznie:
tel.: 607 150 281 Zamów telefonicznie: tel.: 607 150 281

W okresie dużych wysiłków przemiana materii wytwarza zwiększone ilości produktów odpadowych. Odprowadzenie produktów odpadowych takich jak kwas moczowy, kwas mleczny i kwas węglowy jest dla gołębia dodatkowym obciążeniem. Utrata płynów w ciele gołębia jest także znaczna. Z tych powodów wskazane jest podawanie gołębiom Natural Elektrolit w wodzie do picia po powrocie z lotu. Gospodarka wodna powróci do normy, ilość elektrolitów będzie ograniczona, a stosunek między kwasami i zasadami szybko się wyrówna. Glukoza znajdująca się w Natural Elektrolit pozwala na bezpośrednie dostarczenie energii tak, że czas odpoczynku zostaje skrócony do minimum. Podczas chorób takich, jak adenoviroza, paramyxowiroza itp. organizm gołębia zostaje poważnie odwodniony, co powoduje znaczne straty minerałów i płynu. W takich przypadkach udowodniono, że Natural Elektrolit przyspiesza leczenie.

Sposób użycia:

Po powrocie z lotu:
Natural Elektrolit podać do wody i pozostawić do wieczora w gołębniku.
W dniu koszowania:
Gołębie latające na krótkie i długie dystansy przebywają kilka dni w nocy w drodze. Jest zatem bardzo ważne, aby ich organizm posiadał odpowiedni zapas elektrolitów (sole organiczne). Zalecamy podanie Elektrolitu z wodą do picia w dniu koszowania.
Przy mocno wodnistych odchodach:
Podawać Elektrolit do czasu przywrócenia normalnego wypróżniania.

Dozowanie:
Jedną torebkę Natural Elektrolit na 1 litr wody do picia. Natural Elektrolit może być również mieszany z Naturaline lub Natural Thee.

Opakowanie:240g

NATURAL
20 Przedmioty