Nefrilin - 100 ml

10,00 zł
Brutto Wysyłka w 48 godzin
Ilość
Na magazynie

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • Zamów telefonicznie:
tel.: 607 150 281 Zamów telefonicznie: tel.: 607 150 281

Nefrilin to mieszanka paszowa uzupełniająca zawierająca wyciągi ziołowe wspomagające prace nerek. Substancje czynne wykazują działanie moczopędne, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, żółciopędne i ściągające. Nefrilin wzmaga filtrację krwi w nerkach wspomagając usuwanie metabolitów i toksyn oraz przyspieszają przesuwanie treści jelitowych.

Nawłoć pospolita zawarta w Nefrilinie zawiera garbniki, saponiny, olejki eteryczne i flawonoidy (rutyna, kwercetyna), które działają moczopędnie, ściągająco i przeciwzapalnie. Stosuje się ją w stanach zapalnych dróg moczowych i skazie moczanowej.

Perz właściwy, który powszechnie występuje w naszym klimacie zawiera inulinę, saponiny i olejki eteryczne bogte w kapilen wykazuje działanie moczopędne, przeciwbakteryjne, przeciwgorączkowe oraz żółciopędne. Najczęściej stosuje się go w problemach przemiany materii, jako tzw. zioło czyszczące krew. Stosowany jest też w obrzękach wątroby i przy zmniejszonym wydzielaniu żółci.

Nefrilin wpływa na prawidłowe funkcjonowanie nerek i nie dopuszcza do odkładania się kawasu moczowego i jego soli stawach, błonach i tkankach organizmu ptaków. Dzięki temu w znaczny sposób ogranicza wystąpienie skazy moczanowej (dysfunkcja nerek, trudności wydzielnicze), która w znacznym stopniu obniża wyniki produkcyjne stada.

 

Wskazania:

Nefrilin został stworzony aby:

wspierać organizm w czasie zapalenia nerek

minimalizować występowanie skazy moczanowej

łagodzić objawy niestrawności

ograniczyć negatywne skutki przedawkowania leków

ograniczyć występowanie zapalenia jelit

Nefrilin można stosować u wszystkich grup produkcyjnych drobiu.

 

Skład:

Nefrilin w 1l zawiera:

Materiały paszowe: siarczan magnezu (11.2.3) (MgSO4H2O), siarczan sodu (11.4.6) (Na2SO4), chlorek potasu (11.5.1) (KCl)

Substancje mineralne: Sód 390mg, potas 510mg

Dodatki technologiczne: Sorbitol.

Dodatki zootechniczne: wyciąg z nawłoci pospolitej, wyciąg z perzu właściwego, wyciąg z jałowca pospolitego, wyciąg z ortosyfonu groniastego.

Składniki analityczne: białko surowe 0%, tłuszcz surowy 0%, włókno surowe 0%, metionina 0%, lizyna 0%, popiół surowy 0%.

Producent

Herballine

HERBALLINE
10 Przedmioty